OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro západní polovinu ČR

KOHO HLEDÁME?

Zkušeného OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro prodej brýlových obrub v regionu Západní Čechy.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

Vaším úkolem bude B2B prodej brýlových obrub značky JEAN RENO a dalších značek u stávajících obchodních partnerů, akvizice nových zákazníků, udržování a rozvoj vztahů s klíčovými partnery v následujících regionech:

  • Praha
  • Středočeský kraj
  • Jihočeský kraj
  • Plzeňský kraj
  • Karlovarský kraj
  • Ústecký kraj
  • Liberecký kraj

CO NABÍZÍME?

  • motivační ohodnocení dle prodejních výsledků
  • administrativní podporu zázemí společnosti
  • pravidelné týdenní reporty s výsledky
  • možnost podílet se na plánování marketingu a podpory prodeje
  • možnost podílet se na tvorbě vlastních kolekcí brýlových obrub
  • časovou flexibilitu
  • účast na zahraničních evropských veletrzích jako návštěvník na náklady firmy
  • poskytnutí databáze firemních zákazníků
  • přátelské pracovní prostředí
  • možnost dlouhodobé spolupráce

CO POŽADUJEME?

  • praxi na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE min. 2 roky
  • SŠ vzdělání
  • prodejní, komunikační a vyjednávací dovednosti (i po telefonu)
  • motivovaného, samostatného a odpovědného člověka
  • týmového hráče s respektem k firemní kultuře
  • profesionální a příjemné vystupování vůči zákazníkovi
  • flexibilitu a ochotu cestovat ve svěřeném regionu
  • řidičský průkaz sk. B
  • základní znalost MS Office
  • živnostenský list
  • znalost oboru optometrie a cizího jazyka je výhodou, ale ne podmínkou

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Více informací na telefonu: +420 775 475 557.